Cellucor C4 Extreme 30 servings

960 грн.
В наявності
1 шт.
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
БрендCellucor Країна виробникСША

Використання нашої NO3 технології та ефективні інгредієнти , в тому числі креатин нітрат , бета – аланін , аргінін AKG , призвело до того що Cellucor C4 Extreme став нашою передовою предтренувальною добавкою , що володіє енергією , щоб запалити свій розум, м’язи і все ваше тіло.

Що таке NO3 ? NO3 – передові з’єднання нітратів , що сприяє неймовірному накачуванню м’язів і посилює ефективність C4 Extreme . Cellucor використовує нове з’єднання , де NO3 був з’єднаний з креатин нітратом . Підвищена розчинність у воді сприяє кращому засвоєнню і зменшує ймовірність традиційних побічних ефектів креатину. У результаті виходить креатин, який добре розсмоктується і одночасно підвищує рівень окису азоту і рівень АТФ в організмі. Нітрат NO3 – це багатий комплекс вибухового накачування Ваших мускулів , технологія окису азоту в 3 рази ефективніше звичайних продуктів подібного класу.  

Beta – аланін є ефективним пригнічувачем втоми – він виступає в якості буфера , що запобігає накопичення молочної кислоти в скелетних м’язах.

Аргінін ( альфа кетоглутарата ) є попередником окису азоту і підтримує секрецію гормону росту й інсуліну , Аргінін AKG – це ще ефективний судинорозширювальний препарат , який підсилює приплив крові в м’язи . Покращений приплив крові дає більш ефективний пампінг, доставляє більше кисню і поживних речовин в м’язи.

N- ацетил L- тирозин , як антиоксидант , захищає печінку від дії деяких токсичних речовин. Вносить істотний внесок у глутатіонового каскад , сприяючи синтезу глутатіону в організмі. Обмін і вироблення ацетилцистеїну і глутатіону тісно пов’язані: прийом ацетилцистеїну підвищує рівень глутатіону в організмі , чого не можна досягти навіть прийомом добавок самого глутатіону .

Глутатіон – потужний засіб придушення раку і уповільнення старіння . Здатність ацетилцистеїну знешкоджувати деякі хімічні речовини робить його ефективним детоксикантом .

Тирозин пригнічує апетит , сприяє зменшенню відкладення жирів , сприяє виробленню мелатоніну і покращує функції надниркових залоз , щитовидної залози і гіпофіза.

Кофеїн є потужним стимулятором нервової системи. Кофеїн стимулює центральну нервову систему , відводить втому і сприяє підвищенню фокусування і концентрації.

Сінефріна гідрохлорид ( Synephrine HLC ) покращує концентрацію , прискорює обмін речовин , мобілізує жирові депо , стимулює центральну нервову систему і м’язову працездатність , а також пригнічує апетит. Механізм його дії схожий на дію ефедрину , але на відміну від нього , Synephrine hydrochloride не викликає прискорене серцебиття і підвищений артеріальний тиск. Прийом препаратів Синефрин сприяє розщепленню жиру і його використанню в якості джерела енергії , дозволяючи худнути , не втрачаючи м’язову масу. 

Фолієва кислота – життєво важливий вітамін , необхідний для росту і розвитку кровоносної та імунної систем.

Склад Cellucor C4 Extreme

Cellucor - C4 Extreme Energy (30 servings)

Рекомендації щодо застосування Cellucor C4 Extreme

Змішайте одну або дві мірні ложки C4 Extreme в холодній воді. Випийте за 20-30 хвилин до тренування.

Бренд
Cellucor
Вага
0 - 199 g
Країна виробник
США
Смак
Fruit Punch / Фруктовий Пунш
Фасовка
177 g
Тип
Комплексні енергетики
Форма випуску
Порошок
Знайти схожі
5.00
Середня оцiнка
1 Відгук
4 Зiрки
0
3 Зiрки
0
2 Зiрки
0
1 Зiрка
0

Класний предтрен, приємний смак, і в міру сильний, тренування з ним проходить дуже круто, але якщо ви тренуєтесь ввечері то не раджу приймати, тому що потім ще довго не заснете)

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук
Популярні
Можливо, вас це зацікавить
  • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача