BSN Nitrix 360 tabs

00000001520
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
БрендBSN Країна виробникСША

BSN Nitrix – це швидке нарощування м’язової маси , прокачування всього тіла і збільшення промальовування вен. Секрет розкрито ! Ви можете негайно стати одним з десяти тисяч професійних атлетів і знаменитих бодібілдерів. BSN щойно випустив справжній потенціал сили – Nitrix (Nitric Oxide, NO)! Наростити м’язову гори завдяки просуванню Вашого тіла на нову фазу анаболічну зростання . Додайте пласти нової , чистої маси . Випробуйте як потужна прокачування Вашого тіла не покидає Вас цілий день. Підніміть Вашу силу , продуктивність і витривалість на нові висоти купивши дане сучасне спортивне харчування! Вражаючі ефекти збільшення і зміцнення обсягів виникають від молекули , відомої , як Nitric Oxide ( NO). NO – газ , природною чином знаходиться в тілі людини , який може бути вигідний для перетворення тіла .

BSN здійснила переворот в науці про тіло завдяки NO і поставила свої досягнення на новий рівень. Nitrix – це кульмінація багатьох років досліджень і тестувань. Зараз цей продукт представлений , як перший в світі матриця комплексної гемоділяціі та контролю над зростанням м’язових клітин. Це нове і потужне відкриття в області зміни фізичної будови викликає ефект розширення та збільшення кожного кровоносної судини і кожної м’язової клітини в тілі. Це дозволить Вам почувати разючий ефект прокачування всього тіла протягом всього часу. Що очікувати від Nitrix ? Тиждень перший Ваше тіло знаходиться в стадії засвоєння Nitrix , Приготуйтесь до того , що станеться ! Ви почнете відчувати початкові ознаки м’язового здуття і накачування всього тіла ! Ви також відчуєте першу стадію збільшення Вашої сили , відновлення і витривалості. Тиждень другий Nitrix щойно включив процес перетворення. У певний момент другого тижня Nitrix включається в дію. Ви дійсно почнете бачити і відчувати міць трансформації , викликаної Nitrix -ом . Протягом другого тижня Ваша сила , відновлення і витривалість повинні помітно збільшитися. Ваші м’язи стануть на вигляд більш повними і набагато більш твердими . Ви також зможете відчути збільшення «чоловічого» розміру і продуктивності. Тиждень третій . Метаморфози почалися , і з цього моменту вони стають тільки краще ! Ви відчуваєте, як Ваша шкіра натягується на м’язах, а промальовування Ваших вен стає надмірно збільшеною (майже химерної ) . Тепер Ви відчуваєте супержорстким , повну прокачування тіла , це відчуття , яке триває цілий день. Здається , що відновлення Ваших сил відбувається майже миттєво , а Ваша сила і витривалість просто « злітають » вгору. Ваше придбання чистої маси не може викликати сумніви , і з цього всякий , який разом з Вами відвідує тренажерний зал , запитає , що Ви приймаєте. Четвертий і наступні тижні . Кожен день Ви дивитесь у дзеркало і бачите нове , більш накачане тіло. Тепер ви вийшли на новий рівень чистої маси , її об’ємності , щільності , того , що багато людей досягають тільки після багатьох років важких тренувань. Якщо ви думаєте , що це все , почекайте, Транформація Nitrix – а все ще здійснює свій довгий шлях.

Вміст поживних речовин у 3 таблетках:

L- Arginine Alpha Keto – Glutarate ( AAKG ) – 3000 мг . CRTS ( Controlled Release Technology & Support System ) – 1897мг . Methocel ( Micro- Polymer Hydrophillic Ether Matrix ) Phosphoplexx ( Calcium Phosphate , Di- Potassum Phosphate & Sodium Phosphate ) 2CM ( Dicreatine malate ) L- Citrulline NAD ( Nicitinamide Adenine Dinucleotide ) Folic Acide ( Folate ) Рекомендації щодо застосування: Застосовувати три рази по три таблетки щодня ( при вазі більше 90 кг – три рази на день по чотири таблетки) натще за 30-40 хв до сніданку , обіду і вечері.

Бренд
BSN
Країна виробник
США
Тип
NO-формули (Памп)
Форма випуску
Таблетки
Знайти схожі

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук
Популярні
Можливо, вас це зацікавить
  • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача