BSN Nitrix 360 tabs

00000001520
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
БрендBSN Країна виробникСША
Аналоги

BSN Nitrix – це швидке нарощування м’язової маси , прокачування всього тіла і збільшення промальовування вен. Секрет розкрито ! Ви можете негайно стати одним з десяти тисяч професійних атлетів і знаменитих бодібілдерів. BSN щойно випустив справжній потенціал сили – Nitrix (Nitric Oxide, NO)! Наростити м’язову гори завдяки просуванню Вашого тіла на нову фазу анаболічну зростання . Додайте пласти нової , чистої маси . Випробуйте як потужна прокачування Вашого тіла не покидає Вас цілий день. Підніміть Вашу силу , продуктивність і витривалість на нові висоти купивши дане сучасне спортивне харчування! Вражаючі ефекти збільшення і зміцнення обсягів виникають від молекули , відомої , як Nitric Oxide ( NO). NO – газ , природною чином знаходиться в тілі людини , який може бути вигідний для перетворення тіла .

BSN здійснила переворот в науці про тіло завдяки NO і поставила свої досягнення на новий рівень. Nitrix – це кульмінація багатьох років досліджень і тестувань. Зараз цей продукт представлений , як перший в світі матриця комплексної гемоділяціі та контролю над зростанням м’язових клітин. Це нове і потужне відкриття в області зміни фізичної будови викликає ефект розширення та збільшення кожного кровоносної судини і кожної м’язової клітини в тілі. Це дозволить Вам почувати разючий ефект прокачування всього тіла протягом всього часу. Що очікувати від Nitrix ? Тиждень перший Ваше тіло знаходиться в стадії засвоєння Nitrix , Приготуйтесь до того , що станеться ! Ви почнете відчувати початкові ознаки м’язового здуття і накачування всього тіла ! Ви також відчуєте першу стадію збільшення Вашої сили , відновлення і витривалості. Тиждень другий Nitrix щойно включив процес перетворення. У певний момент другого тижня Nitrix включається в дію. Ви дійсно почнете бачити і відчувати міць трансформації , викликаної Nitrix -ом . Протягом другого тижня Ваша сила , відновлення і витривалість повинні помітно збільшитися. Ваші м’язи стануть на вигляд більш повними і набагато більш твердими . Ви також зможете відчути збільшення «чоловічого» розміру і продуктивності. Тиждень третій . Метаморфози почалися , і з цього моменту вони стають тільки краще ! Ви відчуваєте, як Ваша шкіра натягується на м’язах, а промальовування Ваших вен стає надмірно збільшеною (майже химерної ) . Тепер Ви відчуваєте супержорстким , повну прокачування тіла , це відчуття , яке триває цілий день. Здається , що відновлення Ваших сил відбувається майже миттєво , а Ваша сила і витривалість просто « злітають » вгору. Ваше придбання чистої маси не може викликати сумніви , і з цього всякий , який разом з Вами відвідує тренажерний зал , запитає , що Ви приймаєте. Четвертий і наступні тижні . Кожен день Ви дивитесь у дзеркало і бачите нове , більш накачане тіло. Тепер ви вийшли на новий рівень чистої маси , її об’ємності , щільності , того , що багато людей досягають тільки після багатьох років важких тренувань. Якщо ви думаєте , що це все , почекайте, Транформація Nitrix – а все ще здійснює свій довгий шлях.

Вміст поживних речовин у 3 таблетках:

L- Arginine Alpha Keto – Glutarate ( AAKG ) – 3000 мг . CRTS ( Controlled Release Technology & Support System ) – 1897мг . Methocel ( Micro- Polymer Hydrophillic Ether Matrix ) Phosphoplexx ( Calcium Phosphate , Di- Potassum Phosphate & Sodium Phosphate ) 2CM ( Dicreatine malate ) L- Citrulline NAD ( Nicitinamide Adenine Dinucleotide ) Folic Acide ( Folate ) Рекомендації щодо застосування: Застосовувати три рази по три таблетки щодня ( при вазі більше 90 кг – три рази на день по чотири таблетки) натще за 30-40 хв до сніданку , обіду і вечері.

Бренд
BSN
Країна виробник
США
Тип
NO-формули (Памп)
Форма випуску
Таблетки
Знайти схожі
Відгуки

Відгуків не знайдено

Популярні
Можливо, вас це зацікавить
  • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача