Activlab K-MAG B6 Shot 80 ml

00000004809
3100 грн.
3800 грн.
Ви економите: 7.00 грн.
Немає у наявності
Ціни в баллах: 3100 баллів
Бонусні бали: 62 бала — 0.62 грн.
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
БрендActivlab Країна виробникПольща ЦільВідновлення ЦНС
Аналоги

АКЦІЯ! 4+1, ПРИ ПОКУПЦІ 4 ОДИНИЦЬ, 5 В ПОДАРУНОК!

K-MAG B6, це неймовірно зручне поєднання калію, магнію і вітаміну В6 в одному продукті, від польського бренду ActivLab. До того ж, всі ці компоненти знаходяться в рідкій формі, що значно пришвидшує їх засвоєння і підвищує біологічну доступність. Як ви вже зауважили K-MAG B6, це одна повноцінна порція, яка повністю покриває добову потребу організму в вище зазначених компонентах, а тепер давайте докладніше розберемо призначення і основну функцію кожного з них.

  1. Калій - мінерал який відповідає за накопичення запасу глікогену і тісно «співпрацює» з натрієм при скороченні м'язів. Рівень калію помітно падає під час тренувань при рясному потовиділенні. Недолік калію може призвести до судом в післятренувальний період, найчастіше страждають нижні кінцівки.
  2. Магній - мінерал, який також бере участь в енергетичному обміні, що відбувається в м'язах під час тренувань. Як і калій, здатний різко втрачати свою концентрацію в тілі людини з рясним потовиділенням. Недавні дослідження остаточно підтвердили залежність силових показників від достатньої кількості магнію, чого досить складно досягти за допомогою звичайної їжі за умови сильних фізичних навантажень.
  3. Вітамін В6 - неймовірно важливий для вашої нервової системи, а з огляду на те, що будь-який спортсмен під час тренувань істотно навантажує свою ЦНС, то вітамін В6 стає просто необхідним для нормального відновлення в післятренувальний період.

Загалом K-MAG B6 розроблений для того, щоб дати вам можливість добре відновитися після тренування і приступити до наступного сповним сил і викластися з максимальною віддачею. У нас на сайті ви можете купити K-MAG B6, як поштучно, так і цілу упаковку, в якій налічується 12 порцій.

Склад K-MAG B6

Активні компоненти 1 порція (80ml)
Магній 375 mg
Калій 430 mg
Вітамін В6 1,4 mg

Рекомендації щодо застосування K-MAG B6

Рекомендована денна норма становить 1 шот (пляшечка). Вживати найкраще безпосередньо після тренування на порожній шлунок. Найактуальніше застосування при великих фізичних навантаженнях.

Бренд
Activlab
Країна виробник
Польща
Фасовка
80 ml
Ціль
Відновлення ЦНС
Тип
Магній
Знайти схожі
Відгуки

Відгуків не знайдено

Популярні
Можливо, вас це зацікавить
  • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача