ActivLab DEXTROSE Xtra 1000g

00000002027
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
БрендActivlab Країна виробникПольща

Дектроза (глюкоза) безколірна кристалічна речовина, розчинна в воді і приблизно на 30% менш солодка за звичайний цукор. В організмі людини декстроза є основним і найбільш універсальним джерелом енергії для забезпечення метаболічних процесів. З точки зору спортивних результатів, декстроза може допомогти гарантувати те, що ваші м’язи не будуть позбавлені білка і поживних речовин потрібних для їх відновлення. Глюкоза має високий глікемічний  індекс, що дозволяє їй дуже швидко потрапляти в кровообіг. Ця дія стимулює потужну і майже миттєву реакцію інсуліну, який є природнім гормоном із сильними анаболічними властивостями, що допомагає надходженню поживних речовин в клітини м’язових волокон. Для прикладу це можуть бути: креатин моногідрат, бета- аланін , L- аргінін , L – карнітин та багато інших амінокислот.

ActivLab DEXTROSE Xtra може використовуватися для максималізації дії креатину та інших амінокислот. Фармацевтично чиста декстроза сприяє швидкому накопиченню глікогену і одночасно викиду анаболічного інсуліну. Як відомо інсулін є транспортною системою для креатину, тому вживання ActivLab DEXTROSE Xtra підвищить його ефективність та збільшить концентрацію креатину в крові.

Спосіб вживання: вживати по одній мірній ложці на 200мл води до і після тренування, а також одразу після пробудження. Під час сну в організм не надходять поживні речови і їх вміст в крові зменшується. Тому рекомендується приймати ActivLab DEXTROSE Xtra одразу після пробудження від сну, це забезпечить організм енергією та збереже запаси глікогену в м’язах. Приймання даного продукту перед тренування допоможе зробити ваші тренування інтенсивнішими і тримати вашу енергію на високому рівні набагато довше.

Не слід забувати про вуглеводне вікно яке відкривається після закінчення тренування, в цей період відновлення є найвищим за весь час, тому важливо прийняти ActivLab DEXTROSE Xtra після тренування, що допоможе відновленню запасів глікогену потраченого на тренуванні. Також можна прийняти сиворотковий протеїн, або суміш протеїнів разом із ActivLab DEXTROSE Xtra. Викид інсуліну допоможе доправити амінокислоти (утворяться в наслідок розщеплення протеїну) в пошкодженні м’язи, що посприяє їх швидкому відновленню.

Бренд
Activlab
Країна виробник
Польща
Смак
Grapefruit / Грейпфрут
Фасовка
1000 g
Гейнеры
Вид вуглеводів
Прості
Вміст білка (г)
Тільки вуглеводи
Знайти схожі

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук
Популярні
Можливо, вас це зацікавить
  • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача