згорнути
Спортивне харчування
Чат
Сертифікати
Заказать звонок

Спортивне Харчування в Львові

спортивное питание во львове

Доброго здоров’я!

Одразу просимо вибачення, що величезна кількість товарів ще не перекладена на рідну мову. А то сайт наче український, а більшість матеріалів російською, тай шукають часто запит спортивное питание львов. Ми над цим працюємо, перекладаємо.

магазин Mega Mass у Львові мега масс львів

Отож, ліворуч або трішки нижче Ви можете обрати потрібну категорію спортивного харчування та замовити його у Львові. Або ж завітати за адресою Куліша 22, в наш розрібний магазин у Львові, біля Форум Львів. Нижче карта проїзду. 

Також, наш магазин можна знайти і за адресою: вул.Генерала Чупринки 14 (100м від головного корпусу Львівської Політехніки). 
 

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ В ЛЬВОВІ

Наші магазини вже є майже в усіх обласних центрах західної України. А от у Львові ще немає, тому наше спортивне харчування ми надсилаємо Вам за допомогою служб доставки, кого вибрати у ролі кур’єра — то вже Ваша воля./p>

У Львові є багато магазинів спортивного харчування, але зараз ми наведемо 3 пункти, чому варто замовити той же протеїн, гейнер, креатин чи жироспалювачі у нашому-інтернет-магазині.

1. Ми працюємо без посередників. Тому ціни дуже привабливі.
2. Продаємо товари тільки перевірених брендів. «Нечистю» не займаємося.
3. Завжди можемо домовитися, що ще зараз модно називати «особистий підхід до кожного клієнта».
У нас, звісно, не ярмарок, але для хороших клієнтів завжди знайдеться хороша знижечка на спортивне харчування у Львові.

Як замовити спортивне харчування у Львові?

Якщо немає бажання йти в наш великий магазин, отримати якісну консультацію за адресою Куліша 22 у Львові, то ви можете замовити так самісінько як і на інших інтернет-магазинах, от тільки трішечки швидше. Купити протеїн чи гейнер дуже просто! Можете, навіть, скористатися кнопочкою «Швидке замовлення». Достатньо вписати номер телефону, ім’я та назву товару і вже через кілька хвилин Ваше замовлення буде опрацьовано.

Якщо є запитання або пропозиції — телефонуйте або замовляйте зворотній зв’язок:

Телефони у Львові: +38 (068) 205 50 04, +38 (095) 454 42 53

Всього хорошого! Магазин спортивного харчування MEGA-MASS.