свернуть
Спортивное питание
Чат
Сертификаты
свернуть
Заказать звонок

Спортивное питание во Львове

спортивное питание во львове

Доброго здоров’я!

Одразу просимо вибачення, що величезна кількість товарів ще не перекладена на рідну мову. А то сайт наче український, а більшість матеріалів російською, тай шукають часто запит спортивное питание львов. Ми над цим працюємо, перекладаємо.

магазин Mega Mass у Львові мега масс львів

Отож, ліворуч або трішки нижче Ви можете обрати потрібну категорію спортивного харчування та замовити його у Львові. Або ж завітати за адресою Куліша 22, в наш розрібний магазин у Львові, біля Форум Львів. Нижче карта проїзду. 

Також, наш магазин можна знайти і за адресою: вул.Генерала Чупринки 14 (100м від головного корпусу Львівської Політехніки). 
 

СПОРТИВНОЕ ПИТАНИЕ ЛЬВОВ

Наші магазини вже є майже в усіх обласних центрах західної України. А от у Львові ще немає, тому наше спортивне харчування ми надсилаємо Вам за допомогою служб доставки, кого вибрати у ролі кур’єра — то вже Ваша воля./p>

У Львові є багато магазинів спортивного харчування, але зараз ми наведемо 3 пункти, чому варто замовити той же протеїн, гейнер, креатин чи жироспалювачі у нашому-інтернет-магазині.

1. Ми працюємо без посередників. Тому ціни дуже привабливі.
2. Продаємо товари тільки перевірених брендів. «Нечистю» не займаємося.
3. Завжди можемо домовитися, що ще зараз модно називати «особистий підхід до кожного клієнта».
У нас, звісно, не ярмарок, але для хороших клієнтів завжди знайдеться хороша знижечка на спортивне харчування у Львові.

Як замовити спортивне харчування у Львові?

Якщо немає бажання йти в наш великий магазин, отримати якісну консультацію за адресою Куліша 22 у Львові, то ви можете замовити так самісінько як і на інших інтернет-магазинах, от тільки трішечки швидше. Купити протеїн чи гейнер дуже просто! Можете, навіть, скористатися кнопочкою «Швидке замовлення». Достатньо вписати номер телефону, ім’я та назву товару і вже через кілька хвилин Ваше замовлення буде опрацьовано.

Якщо є запитання або пропозиції — телефонуйте або замовляйте зворотній зв’язок:

Телефони у Львові: +38 (068) 205 50 04, +38 (095) 454 42 53

Всього хорошого! Магазин спортивного харчування MEGA-MASS.